96 63 05 44

Formand

Thorleif Bjerre
Telefon: 2032 2281
thorleif@bjerre.dk

Næstformand

Karsten Sahlholt Lauritsen
Telefon: 2614 3155
97863155@gudumnet.dk
 

Bestyrelsesrepræsentant

Poul Nygaard
Telefon: 4033 1644
mail@poulkikkenborg.dk


Bestyrelsesformand

Morten Agger
Telefon: 2328 0578
nr.byskov@gmail.com
 

Formand

Peter Just
Telefon: 20735242
mail@s-b-g.dk

Næstformand og RYK-brugerråd

Nikolaj Mølgaard Nielsen
Telefon: 4043 4158
gudumlund10@gmail.com
 

Kødkvægsrepræsentant

Vagn Hoffmann Hansen
Telefon: 2020 3019
vh1@pc.dk
 

Dyrskuerepræsentant

Mogens Walton Jeppesen
Telefon: 51245741
jeppesen7810@hotmail.com
 

Formand

Jens Erik Nielsen
Telefon: 2029 1754
vhede@mail.dk

Udvalgsmedlem

Erling Forbech
Telefon: 2467 5208
erling@forbech.dk
 

Udvalgsmedlem

Mathias Østerby
Telefon: 2264 5720
lillebjerg@mail.dk




 

 

Formand

Brian Birch
Telefon: 2984 8646
b_birch83@hotmail.com
 

Udvalgsmedlem

Brian Vad Nielsen
Telefon: 2228 0561
brian.vad@hotmail.com
 

Udvalgsmedlem

Steffan Sønderby
Telefon: 6175 0223
steffan@st-moltrup.dk





 
Kontakt os
Du er altid velkommen til at kontakte os på telefon 96 63 05 44, eller via formularen herunder.
Navn:
*
E-mail:
*
Telefon:
*
Besked:
 
Lemvigegnens Landboforening
Industrivej 53
7620 Lemvig
Telefon: 96 63 05 44
E-mail: ll@lemvig-landbo.dk
CVR: 41503610
Lemvigegnens Landboforening | Industrivej 53 | 7620 Lemvig | Tlf.: 96 63 05 44